Zajęcia – Piłsudskiego 44a

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
MORNING STRETCH
08.00 - 09.00
Ewa
08.15
08.30
08.45
09.30
PILATES & STRETCH
09.30 - 10.30
Marta (tylko na zapisy)
09.45
10.00
ABT
10.00 - 10.55
Ania K.
10.15
10.30
10.45
11.00
Exotic Pole
11.00 - 11.55
gr. początkująca - Ania M.
11.15
11.30
11.45
12.00
Exotic Pole
12.00 - 12.55
gr. średnio zaawansowana - Ania M.
12.15
12.30
12.45
16.00
POLE DANCE
gr. IV
16.00 - 16.55
POLE DANCE
gr. IV
16.00 - 16.55
16.15
16.30
16.45
17.00
JOGA
17.00 - 17.55
JOGATo nie tylko zestaw ćwiczeń, to starożytny, holistyczny system wpływający na kondycję psychofizyczną naszego organizmu, to droga w poszukiwaniu harmonii ciała i umysłu. Praca nad ciałem jest w jodze punktem wyjścia do pracy nad sobą. Ćwiczenie poszczególnych Asan (postaw ciała) wzmacnia, uelastycznia i oczyszcza ciało przynosząc uspokojenie umysłu i poczucie panowanie nad nim.
POLE DANCE
17.00 - 17.55
GR. VI - początkująca - Ania M.
JOGA
17.00 - 17.55
SZPAGATY
17.00 - 17.55
JOGA
17.00 - 17.55
17.15
17.30
17.45
18.00
TBC
18.00 - 18.55
Ania K.
ABT
18.00 - 18.55
Kasia Sz.
TOTAL SHAPE
18.00 - 18.55
BODY SHAPE
18.00 - 18.55
Marta
BASIC STEP '45
18.00 - 18.55
18.15
18.30
18.45
19.00
ABT
19.00 - 19.55
Marta
PILATES
19.00 - 19.55
Kasia Sz.
ABT
19.00 - 19.55
Marta
POLE DANCE
19.00 - 19.55
GR. VI - początkująca
19.15
19.30
19.45
20.00
Body Control
20.00 - 20.55
Marta
POLE DANCE
gr. II
20.05 - 21.00
SENSUAL POLE
do 19.09 / Pole Dance - Gr. V (początkująca)
20.05 - 21.00
Ania M.
PILATES
20.00 - 20.55
Kasia Sz.
POLE DANCE
20.00 - 20.55
Gr. II - Ania M.
20.15
20.30
20.45
21.00
POLE DANCE
gr. I
21.00 - 21.55
POLE DANCE
gr. III
21.00 - 21.55
POLE DANCE
gr. I
21.00 - 21.55
POLE DANCE
gr. III początkująca
21.00 - 21.55
Anabelle
POLE DANCE
21.05 - 22.00
Gr. V - Anabelle (od 19.09)
21.15
21.30
21.45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

  • ABT Ania K.
    10.00 - 10.55
  • Exotic Pole gr. początkująca - Ania M.
    11.00 - 11.55
  • Exotic Pole gr. średnio zaawansowana - Ania M.
    12.00 - 12.55
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
AERIAL YOGA
10.00 - 10.55
Ania M.
10.15
10.30
10.45
16.45
Samoobrona/MMA
16.45 - 17.45
Arrachion
Samoobrona/MMA
16.45 - 17.45
Arrachion
17.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
17.00 - 17.55
Daria
AERIAL YOGA
17.00 - 17.55
17.15
17.30
17.45
18.00
TRENING OBWODOWY
18.00 - 19.00
Szymon
FBW
18.00 - 18.55
Tomek
IRONMAN & WOMAN
18.00 - 18.55
Szymon
18.15
18.30
18.45
19.00
SZPAGATY
19.00 - 19.55
Ania M.
19.15
BASIC CYCLING
19.15 - 20.10
Mirek
ADVANCED CYCLING
19.15 - 20.10
Mirek
ADVANCED CYCLING
19.15 - 20.10
Mirek
BASIC CYCLING
19.15 - 20.15
Mirek
19.30
19.45
20.00
20.15
ADVANCED CYCLING
20.15 - 21.15
Mirek
BASIC CYCLING
20.15 - 21.15
Mirek
20.30
20.45
21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

No events available!

Zajęcia – Piłsudskiego 44a

Piłsudskiego 44a – zapraszamy na zajęcia – pilates, pole dance, jogę i body shape w Kinetic Fitness Club. Najlepsza siłownia w Olsztynie!

Cały dzień w Kinetic Fintess Club już za 29 PLN

cover

ZAPISZ SIĘ!